Перелік платних послуг ДНВП “Геоінформ України”


Шановні відвідувачі, повідомляємо, що ДНВП «Геоінформ України» відновлює свою роботу.

В той же час, у зв’язку із військовим станом, що введений в дію Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, на вимогу підпункту 4 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 року №263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану» та з метою відведення загрози національній безпеці, ДНВП «Геоінформ України» тимчасово призупиняє доступ до публічних реєстрів та баз даних, розміщених на сайті Підприємства.

З метою відновлення економічної діяльності та задоволення актуальних потреб надрокористувачів ДНВП «Геоінформ України» пропонує перелік платних послуг.

Зокрема, Підприємство пропонує послугу попереднього опрацювання геологічних матеріалів, що подаються надрокористувачем до Держгеонадр (отримання спецдозволу без проведення аукціону, продовження строку дії, внесення змін) відповідно до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами зі складанням довідки щодо геологічної характеристики ділянки надр та координат. Ця послуга допоможе уникнути ситуації повернення пакетів документів Держгеонадрами через виявлені помилки у пакеті документів, що забезпечить швидкий розгляд заяви та отримання спецдозволу надрокористувачем або послуги з підготовки пакету документів на отримання спецдозволу «під ключ». Також, ДНВП «Геоінформ України» готовий надати послуги з підготовки інформаційної довідки щодо об’єкта інвестування у сфері надрокористування згідно критеріїв замовника, що дозволить оцінити перспективність розвідки ділянки або видобування корисних копалин на такій ділянці.

У складі Підприємства функціонує Центр геолого-економічних досліджень та експертиз, який здійснює попередні розрахунки розміру збору за надання спеціального дозволу на користування надрами без аукціону, визначення початкової ціни продажу на аукціоні дозволу на користування надрами (електронний майданчик «Прозорро»), вартості геологічної інформації.

Для укладання договорів згідно переліку платних послуг просимо звертатись до заступника генерального директора-директора центру геологоекономічних досліджень Ткаченко Майї Володимирівни, тел. +380 (97) 431-23-50, e-mail: geocenter2020@ukr.net

Зміст послуги
Вартість (грн)
1
Визначення вартості вторинної (обробленої) геологічної інформації, як компенсації витрат держави за проведені геологорозвідувальні роботи, відповідно до п.10 Порядку розпорядження геологічною інформацією, затвердженого постановою КМ України від 07.11.2018 р. №939 та Методики визначення вартості геологічної інформації, отриманої за рахунок коштів державного бюджету, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. №1075
Вуглеводні та рудні – 25 000
інші – 5 000
2
Визначення вартості збору за надання спеціального дозволу на користування надрами відповідно до Методики визначення початкової ціни продажу на аукціоні спеціального дозволу на право користування надрами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15.10.2004 р. №1374:
Вуглеводні та рудні – 25 000
інші – 5 000
3
Підготовка геолого-інвестиційного паспорту ОТГ
Перелік робіт:

– характеристика мінерально-сировинної бази ОТГ (надання переліку родовищ та запасів корисних копалин;

– опис та побудова контурів родовищ, облікованих Державним балансом);

– побудова оглядових карт родовищ корисних копалин;

– небезпечні екзогенні геологічні процеси;

– спеціальні дозволи на користування надрами;

– перелік звітів за результатами геологорозвідувальних робіт, проведених на території громади та зареєстрованих
у геологічному фонді ДНВП «Геоінформ України»;

– аналіз матеріалів Держгеолкарти – 200 для пошуку об’єктів, перспективних для інвестування.

Зразок та детальна інформація за запитом.

вартість робіт в залежності від кількості родовищ на території ОТГ:
до 5 родовищ – 39 833
від 6 родовищ і більше – 58 756