Проект FORAM

ДНВП «Геоінформ України» бере участь у проекті «На шляху до світового форуму по мінеральній сировині» (FORAM), що фінансується Європейською Комісією за програмою досліджень та інновацій Horizon2020. Проект FORAM розпочинається у листопаді 2016 р. і триватиме протягом 2 років. Проект FORAM створить європейську платформу для міжнародних експертів і зацікавлених сторін, які будуть розвивати ідею заснування світового форуму по мінеральній сировині (СФМС) та сприятиме міжнародному співробітництву у сфері мінерально-сировинної політики та інвестицій.
Ключові аспекти розвитку ідеї СФМС включають оцінку пріоритетів (збирання даних, наукова платформа, політичний діалог, обізнаність широкого кола  зацікавлених сторін та нарощування потенціалу, або їх комбінації) та формату (інституціоналізація або мережа). Така оцінка буде проведена у тісному діалозі та партнерстві з наявними мережами, який за сподіваннями надасть проекту більшої ефективності. Завдяки тісній роботі із зацікавленими представниками промисловості, європейськими та міжнародними організаціями, урядами, академіями та громадськими організаціями, цей проект сприятиме консолідації зусиль на шляху до більш уніфікованого підходу до мінерально-сировинної політики та інвестицій в усьому світі. Буде вивчено і прискорено поєднання з відповідними ініціативами кран-членів ЄС. Проект, зокрема, буде заохочувати участь країн, що входять до G20, та інших країн, де активно проводиться розробка родовищ корисних копалин та використання інших ресурсів, з метою поширення їх досвіду та збільшення розуміння усіх аспектів торгівлі мінеральною сировиною.

В рамках виконання цього проекту створюється європейська платформа для міжнародних експертів і зацікавлених сторін, які залучені у загальному мінерально-сировинному циклі. Ця платформа буде спрямована на підвищення ефективності сучасного складного лабіринту мінерально-сировинних ініціатив. Таким чином, проект стане найбільшим із досі відомих результатів спільних зусиль у розробці мінерально-сировинної стратегії на глобальному рівні.

Перейти на сайт проекту FORAM