Проект INTERMIN

intermin ДНВП «Геоінформ України» бере участь у проекті «Міжнародна мережа навчальних центрів у сфері мінеральної сировини» (INTERMIN), що фінансується Європейською Комісією за програмою досліджень та інновацій Horizon2020. Проект INTERMIN розпочався 1 лютого 2018 р. і триватиме протягом 36 місяців.

INTERMIN об’єднує ключові організації усього світу, які представляють всі континенти та складові ланцюжка вартості мінеральної сировини, із загальною метою створення міжрегіональної координаційної мережі, яка: а) розробить загальні показники та контрольні параметри для забезпечення якості та визнання рівня навчання; б) розробить комплексну модель компетентності для зайнятості у секторах первинної та вторинної мінеральної сировини; в) запровадить міжнародну кваліфікаційну базу для програм технічного та професійного навчання; г) створить концептуальну основу для розробки спільних навчальних програм, що базуються на сучасних та майбутніх вимогах роботодавців; д) створить і розпочне спільну міжнародну навчальну програму шляхом поєднання існуючих навчальних програм; е) оптимізує майбутню взаємодію та співпрацю в Європі та на міжнародному рівні за допомогою онлайн-платформи INTERMIN.

Проект виконує консорціум геологічних служб Європи (Іспанія – координатор, Швеція, Чехія, Україна, Франція, Греція, Угорщина, Португалія), професійних асоціацій ЄС (АГСЄ, Європейська федерація геологів), навчальних закладів ЄС (університети Мадриду, Леобену), а також низка установ і організацій з інших регіонів та країн світу (Асоціація геологічних і гірничих служб Латинської Америки, Дослідницький центр Ла Пальма (Іспанія), Асоціація геологічних служб Східної та Південно-Східної Азії, Американський геологічний інститут (США), Університет Квінсленду (Австралія), Мережа молодих геологів світу).

Участь ДНВП «Геоінформ України» у проекті INTERMIN буде здійснюватись на засадах Угоди про співробітництво третіх сторін з АГСЄ (співвиконавець проекту). Згідно рішення НТР Держгеонадр від 16.12.2013 р., протокол № 73, виконання робіт такого роду доручено ДНВП «Геоінформ України». На підставі листа Держгеонадр України від 08.08.2014 р. № 11264/01/10-14, Виконавчий Комітет АГСЄ на засіданні 20 жовтня 2014 р. (лист АГСЄ від 29.10.2014 р. № 2014/1264) погодився з тим, що вирішення інформаційних та інших питань в рамках асоційованого членства Держгеонадр в АГСЄ та пов’язаних з цим зобов’язань буде здійснювати ДНВП «Геоінформ України».

Координація робіт проводиться в Центрі міжнародного співробітництва (директор – д.г.-м.н. Б.І.Малюк, контактна особа в АГСЄ).