Інвестиційний атлас надрокористувача поповнився об’єктами з покладами “критичних мінералів”

Геоінформ України долучився до наповнення Інвестиційного атласу надрокористувача.

26 січня 2021 року Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах та виконавчий директор урядового офісу UkraineInvest Сергій Цівкач презентували нові інвестиційні пропозиції об’єктів із покладами стратегічних та критичних мінеральних ресурсів, які долучені до Інвестиційного атласу.

Інвестиційний атлас – це онлайн платформа, що постійно оновлюється та наразі містить інформацію про понад 300 вакантних перспективних ділянок на які можна отримати спеціальні дозволи на користування надрами, придбавши їх на електронних торгах.

До інвестиційного атласу було включено перші 30 ділянок з покладами стратегічних і критичних корисних копалин ділянки. Це поклади літію, титану, нікелю, кобальту, хрому, танталу, ніобію, берилію, цирконію, скандію, молібдену, золота та урану. З детальним описом зазначених ділянок можна ознайомитись в презентації Державної служба геології та надр України.

Для ініціювання ділянки, що знаходиться в Атласі на аукціон достатньо написати лише заяву. Якщо цікава Вам ділянка відсутня на платформі, то ДНВП «Геоінформ України» може підібрати та підготувати документи для виставлення такої ділянки на аукціон за процедурою номінування.

ДНВП «Геоінформ України» – є науково-виробничим підприємством в сфері управління Державної служби геології та надр України, яке надає послуги з підбору ділянок, згідно критеріїв замовника, для їх номінування та надає послуги зі складання інформаційної довідки щодо підготовленості об’єкту до виставлення на аукціон.

Завдяки більше ніж сторічній історії існування підприємства, збору, обробки, зберігання і використання геологічних інформаційних ресурсів нам вдалось накопичити унікальний досвід, завдяки якому, фахівці ДНВП «Геоінформ України» можуть підібрати об’єкт надрокористування згідно вимог заявника та підготувати необхідний пакет документів «під ключ» для виставлення ділянки на аукціон.

Більш детально з переліком послуг ДНВП «Геоінформ України», можна ознайомитись в розділі «платні послуги».