Державна реєстрація робіт

Державна реєстрація робіт і досліджень, пов’язаних із геологічним вивченням надр
Відповідно до статті 39 Кодексу України про надра реєстрація робіт з геологічного вивчення надр (РДГВН) проводиться з метою запобігання їх дублюванню при подальшому вивченні геологічної будови надр, виявленні та оцінці запасів і якості корисних копалин, дослідженні екологічного стану геологічного середовища, з’ясуванні гірничотехнічних, гідрогеологічних та інших умов розробки родовищ корисних копалин і використання надр для цілей, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин.

Державна реєстрація робіт з геологічного вивчення надр – це офіційне свідчення про доцільність здійснення певних видів і обсягів робіт, які спрямовані на збільшення повноти геологічної, гідрогеологічної, інженерно-геологічної, геофізичної, еколого-геологічної та геохімічної вивченості надр.
Окремим дорученням від 05.12.2013 №07-ОД Держгеонадр України на ДНВП «Геоінформ України» покладено проведення державної реєстрації РДГВН відповідно до Порядку державної реєстрації робіт і досліджень, пов’язаних із геологічним вивченням надр, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.06.2013 року № 263 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2013 року за № 1157/23689.

Виконавцями РДГВН вважаються надрокористувачі, визначені статтею 13 Кодексу України про надра.

ДНВП “Геоінформ України” надає надрокористувачам консультації з питань підготовки і оформлення реєстраційних документів.

Основним завданням реєстрації робіт являється:

  • Облік реєстраційних номерів робіт з геологічного вивчення надр.
  • Облік виконавців, найменування та цільового завдання робіт, площі та району їх здійснення, терміну виконання.
  • Формування відомостей про державну реєстрацію робіт з геологічного вивчення надр за рік та обсяги зареєстрованих РДГВН за виконавцями, джерелами фінансування, напрямками, корисними копалинами і видами робіт.
  • Облік перереєстрованих робіт.
  • Дані про завершення об’єкта робіт.