Стан підземних вод України

Стан підземних вод України, щорічник Стан підземних вод України, щорічник – Київ: Державна служба геології та надр України, Державне науково-виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України», 2014. 31 іл. – 117 с.

Гідрогеологічний щорічник про стан підземних вод України – є зведенням даних щодо змін видобутку підземних вод, якісного стану та рівневого режиму підземних вод у 2013 р. У щорічнику в стислому вигляді наводиться огляд режиму підземних вод в природних і порушених умовах, стану підземних вод, державного обліку підземних вод. Також надається характеристика метеорологічних умов 2013 року порівняно з минулим роком та з середньобагаторічними значеннями в межах адміністративних областей і басейнів підземних вод.

При складанні щорічника використані матеріали з моніторингу та державного обліку використання підземних вод по території України, що надані геологічними підприємствами Державної служби геології та надр України за 2013 рік. Характеристика і узагальнення метеоданих по території України виконані фахівцями Гідрометцентру України. Роботи проводились відповідно до геологічного завдання по об’єкту «Узагальнення матеріалів моніторингу стану підземних вод України».

Редактори видання:
С.І.Примушко
директор ДНВП«Геоінформ України»

Т.Д.Білошапська
заступник директора з геології і науки ДНВП «Геоінформ України»

В.Ф.Величко
головний інженер ДНВП «Геоінформ України»

Випуск підготували:
О.А. Лихацька (відповідальний виконавець),
Н.Г. Пишна, М.М. Блінова,
Л.В.Бабіченко, І.В. Барановська, А.М. Дворнік,
А.В. Ісаков, С.М. Колесник,
Н.О. Кучинська, , В.Ф. Стьобало

ЗМІСТ
                Вступ
1 Метеорологічні умови
2 Огляд даних державного обліку використання та моніторингу підземних вод по адміністративних областях України
3 Природний та слабопорушений режим підземних вод
4 Держоблік, стан та режим підземних вод по басейнах підземних вод території України
 Висновки